Naxxramas dole! Vzhůru na Ulduar...

Goto down

Naxxramas dole! Vzhůru na Ulduar...

Příspěvek pro Kandrein za Mon Sep 05, 2016 5:22 pm

Zdravím všechny Barrierčany!
Musím uznat, že poslední dvě ID se nám opravdu nadmíru daří. V minulém ID jsme pokořili několik nových bossů a zůstali těsně pod vrcholem tedy 12/15 bossů v Naxxu. Následující ID se však podařilo nevídané a neslýchané: Ice Bariers CzSk (ano bohužel jsme jenom s jedním R) pokořila celý Naxx, tedy nejenže potvrdila progress z minulého ID, ale také ho navýšila na 15/15 a to v rekordním čase 6 hodin. Celý NAXX nám tedy zabral pouze dva dny z ID a nyní se můžeme přesunout na něco trochu pikantnějšího - Ulduar

Ulduar je bezesporu nejtěžší a nejlepší raid na WotLK. Tady na Warmane je jěště možná o trochu těžší... Když to sečteme s nepříliš ideálními tanky, vyjde nám, že jsme položili akorát tak Leviathana. Nicméně od dalšího úspěchu nám dělilo cca 300K HP Razora.

Dalším raidem, který se nám přiblížil společně s pokořením NAXXu je EOE. Zde by nejspíš úspěch po pár pullech také nastal avšak EOE na Warmane je pravděpodobně nějakým způsobem buglé, protože po každém Vortexu dostane náhodný hráč party IK (boss totiž během Vortexu záhadně ztratí aggro)

Další poměrně dobrou zprávou je, že rapidně roste počet 80tek takže můžeme začít alespoň trochu přemýšlet například o druhé partě na 10man či legendární 25man. Vše záleží na vaší aktivitě.

S pozdravem
Kandrein

_________________
Pravá ruka GuM, Officer, Raid Leader, zakladatel guildy - Kandrein, Zeaya, Kilirey
avatar
Kandrein
Admin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 03. 09. 14
Age : 20

Zobrazit informace o autorovi http://ice-barriers.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru