Historie Ice Barriers

Goto down

Historie Ice Barriers

Příspěvek pro Kandrein za Mon Sep 05, 2016 5:43 pm

MY NA WARMANE
Guilda Ice Barriers vznikla na Warmane přesně v den spuštění serveru Lordaeron, který spousta hráčů vnímala jako obrovskou výzvu a po několika měsíční guildovní odmlce jsme se zase všichni sešli. Začátky byly super: stará parta z Twinstaru přijmala mezi sebe další hráče, které na Lordaeron přilákala jeho jedinečnost.
První problémy nastaly s doexpením prvních hráčů, kteří chtě nechtě museli čekat na další, kteří doexpí. V guildě se sice postupně začalo progresovat, ale mezi některými hráči v guildě panovalo velké napětí, které nakonec vyústilo v odchod hráčů do jiných guild.
Ice Barriers se po této aféře v čele se mnou a Afem spojila s guildou Unknown Cz, avšak kvůli obrovské konkurenci v guildách Immortal Outlaws a Infinity se tento projekt spojení dvou menších guild příliš nepovedl a z projektu padlo. Někteří hráči přestali hrát, jiní šli do jiných guild nebo na jiné servery.
Nová situace nastala na začátku července 2016, kdy jsem se po dlouhé době lognul na Lordaeron a zjistil jsem, že Unknown Cz stále funguje narozdíl od Infinity a IO, jejichž jádra dostaly ban. A tak jsme se s Afem rozhodli guildě Unknown pomoci. Každý ze staré Ice Barriers kdo mohl a chtěl přišel na pomoc a v guildě se začaly chodit raidy.
Po několika týdnech však nastal problém mezi GuM a námi, protože systém jakým chtěl GuM guildu vést se nám nezamlouval. No a tak jsme se sebrali a založili opět novou Ice Barriers a v průběhu 1 měsíce jsme se stali největší a nejlepší československou guildou na Lordaeronu. (jsou jen dvě, ale vem to čert)
avatar
Kandrein
Admin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 03. 09. 14
Age : 20

Zobrazit informace o autorovi http://ice-barriers.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru